Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com
Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com

Svadbujeme s Petrom

O svadbách a o tom, ako to tam chodí.

Vítam vás pri pozeraní video vlogov o svadbách a o všetkom, čo so svadbami súvisí. V jednotlivých dieloch si budem pozývať rôznych profesionálov. Všetci moji hostia majú so svadbami a prácou na nich dlhoročné skúsenosti. Ja sám sa aktívne podieľam na prípravách svadby so snúbencami a preto som sa rozhodol aj takouto formu vás inšpirovať. Sledujte na YouTube, Instagrame a Facebooku. Aj za mojich hostí Ďakujem za každé zdieľanie a spätnú väzbu.

#1 podcastov Asociácie svadobných profesionálov www.svadbasnami.sk s fotografmi, Ľubošom Bórikom www.lubosborik.sk a Michalom Petrovičom www.mpetrovic.sk

#2 podcastov Asociácie svadobných profesionálov www.svadbasnami.sk s fotografom, Ľubošom Bórikom www.lubosborik.sk a kameramanom Matthias Čík www.bizonmedia.sk

#4 podcastov Asociácie svadobných profesionálov www.svadbasnami.sk s  Ľubošom Bórikom www.lubosborik.sk a  www.cepec-photography.com

#3 podcastov Asociácie svadobných profesionálov www.svadbasnami.sk s  Ľubošom Bórikom www.lubosborik.sk a Video DJom Jánom Halienom www.videodiscoparty.sk

#5  podcastov Asociácie svadobných profesionálov www.svadbasnami.sk s fotografmi, Ľubošom Bórikom www.lubosborik.sk a fotograf Tomáš Paule www.tomaspaule.sk

Posledná z troch častí rozprávania o svadobných priestoroch.
Hosť DJ Sancho Gabriel Berek www.dobrazabava.sk @sanchopositiveprofi

V prvej časti som si pozval profesionálneho fotografa Jána Rábaru. 
Rozprávame o svadobných trendoch, štýloch, druhoch fotenia a samozrejme o rôznych radách pre nevesty.

V tomto videu som sa o svadbách a dobrých radách porozprával s Majkou Müllerovou zo svadobného a dekoračného štúdia Adell Decor.

Aj v tomto videu nájdete užitočné rady a informácie pri plánovaní svadby. Ľudová hudba je často súčasťou svadobného dňa a svadobnej hostiny.

V tomto videu som sa porozprával so sterejším Ferom Benkovským z Budiša. Každá svadba je svojim spôsobom jedinečná a aj jej plánovanie. Sledujte nás.

1/3 S hosťom DJ Sanchom (Gabriel Berek) som sa rozprával o priestoroch na svadbu, alebo o čom sa nehovorí..

2/3 S hosťom DJ Sanchom (Gabriel Berek) som sa rozprával o priestoroch na svadbu, alebo o čom sa nehovorí..

PROFI DJ

Z pozície DJ na svadbe, oslave životného jubilea, plese, či firemnom večierku oživím atmosféru hudbou, ktorá Vás uvedie do pohody a zároveň rozhýbe. Samozrejmosťou sú svetelné efekty v rôznych podobách, či plazivý dym.

STAREJŠÍ / Svadobný koordinátor

Ponúkam služby svadobného koordinátora – moderného starejšieho – od odobierky, cez príhovory, až po začepčenie.

HUDBA AJ NA MENŠIE AKCIE

Okrem osláv životných jubileí a svadieb ponúkam svoje služby aj na firemné večierky a exteriérové akcie (napr. guľáše, kapustnice, grilovačky a iné stretnutia)

BONUSOVÉ SLUŽBY

Poradenstvo pri organizácii akéhokoľvek podujatia, možnosť zabezpečenia tlače fotiek 10x15cm alebo A4 priamo na mieste konania.

CUKRÁRENSKÉ SLUŽBY

Hľadáte dobrého cukrára? Skontaktujem Vás s cukrárkou, ktorá vyrába tie najlepšie domáce zákusky a torty z kvalitných surovín.

Hudba pre každú príležitosť

Bez dobrej hudby by aj tá najlepšie zorganizovaná oslava bola pre pozvaných hostí omylom...