Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com
Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com

O mne

Kto je Peter Debnár alias DJ Cooper?

Môj príbeh

Hudba a hudobná technika bola od detstva v mojom hľadáčiku. Prvýkrát som sa postavil za prehrávače ako 15 ročný na dvojdňovej narodeninovej oslave. Nasledovalo príležitostné hranie a aj počas môjho pobytu v Anglicku som miešal hudbu na česko-slovenských párty. Posledné štyri roky som sa do tejto profesie pustil naplno a neustále zvyšujem kvalitu mojich služieb po každej stránke.

Vašu svadbu, oslavu životného jubilea, ples, či firemný večierok oživím hudbou, ktorá Vás rozhýbe a je šitá na mieru podľa hostí. Mojim mottom je, že každá výnimočná udalosť má byť vytvorená k Vašej spokojnosti a profesionálne. Pri vytváraní playlistov na rôzne akcie sa riadim podľa požiadaviek svojich zákazníkov a ich odporúčaní. Samozrejmosťou je rozsiahli archív zo slovenskej aj zahraničnej hudobnej scény.

Sprievodný program viem vytvoriť  a moderovať na základe požiadaviek a vzájomného dohovoru. Technika: dva samostatné zvukové komplety od BOSE (napr. na dve sály alebo do 500 ľudí spolu), Pioneer, svetla od ADJ, Hazer Antari, Line6, bezdrôtové mikrofóny, zábavný fotokútik s tlačením fotiek, záznam videa, fotograf a mnoho iného. Každý je jedinečný a preto aj výsledný balík mojich služieb je šitý na mieru. Aktuálne zábery a referencie na  Facebook stránke.

S pozdravom Váš DJ Cooper Peter Debnár

Zabávač90%
Hudobný vkus100%
Služby105%
Vybavenie99%

PROFI DJ

Z pozície DJ na svadbe, oslave životného jubilea, plese, či firemnom večierku oživím atmosféru hudbou, ktorá Vás uvedie do pohody a zároveň rozhýbe. Samozrejmosťou sú svetelné efekty v rôznych podobách, či plazivý dym.

STAREJŠÍ

Ponúkam služby svadobného koordinátora – moderného starejšieho – od odobierky, cez príhovory, až po začepčenie.

HUDBA AJ NA MENŠIE AKCIE

Okrem osláv životných jubileí a svadieb ponúkam svoje služby aj na firemné večierky a exteriérové akcie (napr. guláš a pod.).

BONUSOVÉ SLUŽBY

Poradenstvo pri organizácii akéhokoľvek podujatia, možnosť zabezpečenia tlače fotiek 10x15cm alebo A4 priamo na mieste konania.

SVADOBNÝ DODÁVATELIA

Hľadáte svadobných profesionálov? Navštívte www.svadbamartin.sk foto, video, dekorácie, hudba, cukrárka..

Hudba pre každú príležitosť

Bez dobrej hudby by aj tá najlepšie zorganizovaná oslava bola pre pozvaných hostí omylom...