Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com
Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com

O mne

Kto je Peter Debnár alias DJ Cooper?

Môj príbeh

Hudba a hudobná technika bola od detstva v mojom hľadáčiku. Prvýkrát som sa postavil za prehrávače ako 15 ročný na dvojdňovej narodeninovej oslave. Nasledovalo príležitostné hranie a aj počas môjho pobytu v Anglicku som miešal hudbu na česko-slovenských párty. Posledné štyri roky som sa do tejto profesie pustil naplno a neustále zvyšujem kvalitu mojich služieb po každej stránke.

Vašu svadbu, oslavu životného jubilea, ples, či firemný večierok oživím hudbou, ktorá Vás rozhýbe a je šitá na mieru podľa hostí. Mojim mottom je, že každá výnimočná udalosť má byť vytvorená k Vašej spokojnosti a profesionálne. Pri vytváraní playlistov na rôzne akcie sa riadim podľa požiadaviek svojich zákazníkov a ich odporúčaní. Samozrejmosťou je rozsiahli archív zo slovenskej aj zahraničnej hudobnej scény.

Sprievodný program viem vytvoriť  a moderovať na základe požiadaviek a vzájomného dohovoru. Technika: dva samostatné zvukové komplety od BOSE (napr. na dve sály alebo do 500 ľudí spolu), Pioneer, svetla od ADJ, Hazer Antari, Line6, bezdrôtové mikrofóny, zábavný fotokútik s tlačením fotiek, záznam videa, fotograf a mnoho iného. Každý je jedinečný a preto aj výsledný balík mojich služieb je šitý na mieru. Aktuálne zábery a referencie na  Facebook stránke.

S pozdravom Váš DJ Cooper Peter Debnár

Zabávač90%
Hudobný vkus100%
Služby105%
Vybavenie99%

PROFI DJ

Z pozície DJ na svadbe, oslave životného jubilea, plese, či firemnom večierku oživím atmosféru hudbou, ktorá Vás uvedie do pohody a zároveň rozhýbe. Samozrejmosťou sú svetelné efekty v rôznych podobách, či plazivý dym.

STAREJŠÍ

Ponúkam služby svadobného koordinátora – moderného starejšieho – od odobierky, cez príhovory, až po začepčenie.

HUDBA AJ NA MENŠIE AKCIE

Okrem osláv životných jubileí a svadieb ponúkam svoje služby aj na firemné večierky a exteriérové akcie (napr. guláš a pod.).

BONUSOVÉ SLUŽBY

Poradenstvo pri organizácii akéhokoľvek podujatia, možnosť zabezpečenia tlače fotiek 10x15cm alebo A4 priamo na mieste konania.

CUKRÁRENSKÉ SLUŽBY

Hľadáte dobrého cukrára? Skontaktujem Vás s cukrárkou, ktorá vyrába tie najlepšie domáce zákusky a torty z kvalitných surovín.

Hudba pre každú príležitosť

Bez dobrej hudby by aj tá najlepšie zorganizovaná oslava bola pre pozvaných hostí omylom...