Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com
Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com

Starejší / Svadobný koordinátor

Starám sa aj o ideálny priebeh svadby

Starejší

Starejší alebo moderný starejší. To znamená, že ma neuvidíte v kroji, ale inak viem podľa dohody dodržať zvyklosti daného regiónu. Tak isto nepoužívam naučené básničky, či iné tradičné hlášky, ale všetko moderujem podľa situácie.

Koordinátor

Vždy minimálne na mieste konania hostiny či iného eventu koordinujem priebeh, aby sa udialo všetko, čo má a vtedy, kedy je to najlepšie v danej situácií. Kedy to stíham? Všetko je pripravené dopredu a aj všetky možné eventuality boli zobraté v úvahu. Proste nechajte ma naplniť vaše očakávania.

Dramaturgia

Plánovanie je veľmi dôležité a samozrejme musí byť skĺbené s vašimi očakávaniami. Všetko má svoj čas a veľakrát sa prispôsobujeme aktuálnej situácií. Všetko vám vysvetlím osobne alebo telefonicky.

FIREMNÉ AKCIE

Hľadáte riešenie pre vašu firemnú akciu? Ste tu správne. Po technickej aj organizačnej stránke viem zabezpečiť bezproblémový priebeh – od technicky a organizačne nenáročných prezentácií, cez firemné večierky, až po konferencie pre niekoľko stoviek účastníkov. Do môjho portfólia služieb určených firmám patrí ozvučenie priestorov, projektor na prezentáciu, moderovanie podujatia, zabezpečenie fotografa, kameramana, možnosť tlače fotografií priamo na mieste, pri firemných večierkoch svetelná show.

SVADOBNÝ DJ

Každá nevesta túži po bezproblémovom svadobnom dni. Počasie ako na objednávku, či vhodné svadobné dary vám zaručiť nemôžem. Viem sa však zaručiť za bezproblémový priebeh večera a za zábavu pre všetky vekové kategórie. Na svadbách zabezpečujem ozvučenie, osvetlenie tanečného parketu aj priestoru, hudobnú produkciu. Na základe dohodnutých požiadaviek zaistím plynulý priebeh večera koordináciou svadobčanov a moderovaním všetkých prebiehajúcich aktivít. Priebeh svadobnej hostiny viem spestriť viacerými svadobnými hrami, do ktorých sa môžu zapojiť všetci svadobní hostia.

PROFI DJ

Profesionalita spočíva hlavne v skúsenostiach a vzťahoch s dodávateľmi. Tu vám najviac pomôžu referencie a vlastné skúsenosti aby ste vedeli rozoznať rozdiel.

STAREJŠÍ / Svadobný koordinátor

Ponúkam služby svadobného koordinátora – moderného starejšieho/moderátora – takže nie som oblečený v kroji a nerecitujem ľudové riekanky 🙂

HUDBA AJ NA MENŠIE AKCIE

Hudba tvorí atmosféru za každých okolností. Ak máte skúsenosť tak viete, že dobrý DJ urobí lepšiu atmosféru a náladu.

BONUSOVÉ SLUŽBY

Som takmer stále k dispozícií na telefóne. Poraďte sa pri organizácii akéhokoľvek podujatia. Napríklad možnosť zabezpečenia tlače fotiek 10x15cm alebo A4 priamo na mieste konania.

CUKRÁRENSKÉ SLUŽBY

Hľadáte dobrého cukrára? Skontaktujem Vás s cukrárkou, ktorá vyrába tie najlepšie domáce zákusky a torty z kvalitných surovín.

Hudba pre každú príležitosť

Bez dobrej hudby by aj tá najlepšie zorganizovaná oslava bola pre pozvaných hostí omylom...