Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com
Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com

Ostatné videá

O svadbách a o tom, ako to tam chodí.

Vítam vás pri pozeraní video vlogov o svadbách a o všetkom, čo so svadbami súvisí. V jednotlivých dieloch si budem pozývať rôznych profesionálov. Všetci moji hostia majú so svadbami a prácou na nich dlhoročné skúsenosti. Ja sám sa aktívne podieľam na prípravách svadby so snúbencami a preto som sa rozhodol aj takouto formu vás inšpirovať. Sledujte na YouTube, Instagrame a Facebooku. Aj za mojich hostí Ďakujem za každé zdieľanie a spätnú väzbu.

 Drevenice Terchová Resort Tu sa mi podarilo zorganizovať so svadobčanmi 3D svadobnú fotku z čoho som nadšený.. Avate Dizajn

 Nádherná svadba kúsok od Bratislavy.  Keď je všetko tip top. Priestor www.gallcaffe.sk a za klip ďakujem www.weddingstudio.sk

Krásny a veľký priestor v Chateau Gbeľany www.chateaugbelany.com/sk  Za video Ďakujem Radovi Janišovi www.radkoslavko.com 

 Svadba v srdci slovenska. KD Prochot v inom svetle a video od www.valerisproduction.online

 Salaš Zbojská a krátky videoklip ako to vyzerá v mojom podaní. Ďakujem zaň Recall Production

Prvý tanec v Turčianskom dvore… a ja som bol pri tom!

Prvá svadba roka 2020 v Hoteli Luna v Žiary nad Hronom. www.lunazh.sk

Korona free time. Príprava je základ a ja som voľný čas využil prácou zo svetlami v Avolites.

PROFI DJ

Z pozície DJ na svadbe, oslave životného jubilea, plese, či firemnom večierku oživím atmosféru hudbou, ktorá Vás uvedie do pohody a zároveň rozhýbe. Samozrejmosťou sú svetelné efekty v rôznych podobách, či plazivý dym.

STAREJŠÍ / Svadobný koordinátor

Ponúkam služby svadobného koordinátora – moderného starejšieho – od odobierky, cez príhovory, až po začepčenie.

HUDBA AJ NA MENŠIE AKCIE

Okrem osláv životných jubileí a svadieb ponúkam svoje služby aj na firemné večierky a exteriérové akcie (napr. guľáše, kapustnice, grilovačky a iné stretnutia)

BONUSOVÉ SLUŽBY

Poradenstvo pri organizácii akéhokoľvek podujatia, možnosť zabezpečenia tlače fotiek 10x15cm alebo A4 priamo na mieste konania.

CUKRÁRENSKÉ SLUŽBY

Hľadáte dobrého cukrára? Skontaktujem Vás s cukrárkou, ktorá vyrába tie najlepšie domáce zákusky a torty z kvalitných surovín.

Hudba pre každú príležitosť

Bez dobrej hudby by aj tá najlepšie zorganizovaná oslava bola pre pozvaných hostí omylom...