Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com
Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com

Ostatné videá

O svadbách a o tom, ako to tam chodí.

Vítam vás pri pozeraní video vlogov o svadbách a o všetkom, čo so svadbami súvisí. V jednotlivých dieloch si budem pozývať rôznych profesionálov. Všetci moji hostia majú so svadbami a prácou na nich dlhoročné skúsenosti. Ja sám sa aktívne podieľam na prípravách svadby so snúbencami a preto som sa rozhodol aj takouto formu vás inšpirovať. Sledujte na YouTube, Instagrame a Facebooku. Aj za mojich hostí Ďakujem za každé zdieľanie a spätnú väzbu.

 Salaš Zbojská a krátky videoklip ako to vyzerá v mojom podaní. Ďakujem zaň Recall Production

Svadobná zábava s DJ Cooper a video od Radkoslavko Videoprodukcia. Vonka sa šplhala teplota k 40-kam a klimatizácia bola do počtu, no za to svadobčania sa bavili jedná báseň. www.djcooper.sk www.radkoslavko.com

Krátky klip svadby v Hoteli Bystrička.  Priestor vhodný pre eventy do 80 ľudí. Možnosť obradu pred hotelom. www.hotelbystricka.sk

Oliwa Resort v Trenčianskej Teplej. Krásny priestor pre približne až 160 ľudí. Pozrite si moje video a posúďte sami. www.oliwa.sk

Prvý tanec v oblakoch. Turčianský dvor. Obľúbený svadobný priestor v Turci. www.turcianskydvor.sk

PROFI DJ

Z pozície DJ na svadbe, oslave životného jubilea, plese, či firemnom večierku oživím atmosféru hudbou, ktorá Vás uvedie do pohody a zároveň rozhýbe. Samozrejmosťou sú svetelné efekty v rôznych podobách, či plazivý dym.

STAREJŠÍ / Svadobný koordinátor

Ponúkam služby svadobného koordinátora – moderného starejšieho – od odobierky, cez príhovory, až po začepčenie.

HUDBA AJ NA MENŠIE AKCIE

Okrem osláv životných jubileí a svadieb ponúkam svoje služby aj na firemné večierky a exteriérové akcie (napr. guľáše, kapustnice, grilovačky a iné stretnutia)

BONUSOVÉ SLUŽBY

Poradenstvo pri organizácii akéhokoľvek podujatia, možnosť zabezpečenia tlače fotiek 10x15cm alebo A4 priamo na mieste konania.

CUKRÁRENSKÉ SLUŽBY

Hľadáte dobrého cukrára? Skontaktujem Vás s cukrárkou, ktorá vyrába tie najlepšie domáce zákusky a torty z kvalitných surovín.

Hudba pre každú príležitosť

Bez dobrej hudby by aj tá najlepšie zorganizovaná oslava bola pre pozvaných hostí omylom...