Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com
Mobil: +421 918 247 179 | Email: peter.debnar@gmail.com

Používaná technika

Z čoho vám budem hrať a navodzovať atmosféru

Ozvučenie

Zvuk je moja vášeň a preto niet divu, že používam výlučne svetoznámu značku BOSE PROFESSINAL. Na ozvučovanie používam dva samostatné systémy od BOSE PROFESSIONAL – 4 x BOSE F1 812, 2 x BOSE F1 subwoofer a 2 x BOSE Showmatch SMS118 a aktívny monitor BOSE L1 na menšie priestory alebo obrady baterkový BOSE S1. Ozvučenie veľkých priestorov riešim kombináciou týchto zvukových systémov a to do 500 ľudí. V prípade ešte väčších projektov sa obraciam na www.bgaudio.sk, ktorý disponujú tak isto zvukovým systémom BOSE PROFESSIONAL. Zvukové vstupy upravujem mixpultom BOSE T8S a výsledný zvuk v priestore je upravený procesorom 4/8. Samozrejmosťou sú bezdrôtové mikrofóny, veľko-membránové mikrofóny a technika na ozvučenie hudobných nástrojov. V prípade potreby ozvučenia väčšej kapely/kapiel využívam služby zvukára.  

Svetelná technika

Osvetlenie parketu zabezpečujem kombináciou 4 x 250W LED Beam/Spot/Wash, 4 x 9R Beam/Wash, 8 x 250 CMY Wash rotačnými hlavami, 4 x 1200 Apogee, 12 x LED Bar, 10 x 70W LeD PAR a inými LED svetlami. Všetko je ovládané s Avolites T1 na dotykovom monitore v reálnom čase počas produkcie. Osvetlenie priestoru LED Barmi, LED Par svetlá a LED vane rôznych výkonov podľa typu nasvecovaného priestoru.

Efekty

Na dotvorenie atmosféry používam neviditeľný a bezzápachový dym od spoločnosti ANTARI HZ-350 (olejová báza). Pre náročnejších mám vysokovýkonný výrobník plazivého dymu na vodnej báze (nie CO2 a suchý ľad).

FIREMNÉ AKCIE

Hľadáte riešenie pre vašu firemnú akciu? Ste tu správne. Po technickej aj organizačnej stránke viem zabezpečiť bezproblémový priebeh – od technicky a organizačne nenáročných prezentácií, cez firemné večierky, až po konferencie pre niekoľko stoviek účastníkov. Do môjho portfólia služieb určených firmám patrí ozvučenie priestorov, projektor na prezentáciu, moderovanie podujatia, zabezpečenie fotografa, kameramana, možnosť tlače fotografií priamo na mieste, pri firemných večierkoch svetelná show.

SVADOBNÝ DJ

Každá nevesta túži po bezproblémovom svadobnom dni. Počasie ako na objednávku, či vhodné svadobné dary vám zaručiť nemôžem. Viem sa však zaručiť za bezproblémový priebeh večera a za zábavu pre všetky vekové kategórie. Na svadbách zabezpečujem ozvučenie, osvetlenie tanečného parketu aj priestoru, hudobnú produkciu. Na základe dohodnutých požiadaviek zaistím plynulý priebeh večera koordináciou svadobčanov a moderovaním všetkých prebiehajúcich aktivít. Priebeh svadobnej hostiny viem spestriť viacerými svadobnými hrami, do ktorých sa môžu zapojiť všetci svadobní hostia.

PROFI DJ

Z pozície DJ na svadbe, oslave životného jubilea, plese, či firemnom večierku oživím atmosféru hudbou, ktorá Vás uvedie do pohody a zároveň rozhýbe. Samozrejmosťou sú svetelné efekty v rôznych podobách, či plazivý dym.

STAREJŠÍ / Svadobný koordinátor

Ponúkam služby svadobného koordinátora – moderného starejšieho – od odobierky, cez príhovory, až po začepčenie.

HUDBA AJ NA MENŠIE AKCIE

Okrem osláv životných jubileí a svadieb ponúkam svoje služby aj na firemné večierky a exteriérové akcie (napr. guľáše, kapustnice, grilovačky a iné stretnutia)

BONUSOVÉ SLUŽBY

Poradenstvo pri organizácii akéhokoľvek podujatia, možnosť zabezpečenia tlače fotiek 10x15cm alebo A4 priamo na mieste konania.

CUKRÁRENSKÉ SLUŽBY

Hľadáte dobrého cukrára? Skontaktujem Vás s cukrárkou, ktorá vyrába tie najlepšie domáce zákusky a torty z kvalitných surovín.

Hudba pre každú príležitosť

Bez dobrej hudby by aj tá najlepšie zorganizovaná oslava bola pre pozvaných hostí omylom...